اهداف و چشم انداز کندوی آرامش

اهداف و چشم انداز کندوی آرامش

بزرگترین دغدغه هر خریدار برای خرید محصول مورد نیازش داشتن آگاهی و اطلاعات لازم از شرایط بازار محصول و یافتن محصولی درخور و متناسب با نیازهایش است.

در بازار فعلی جهان و کشور هم به علت بالا رفتن  مشغله های کاری و شخصی و هم افزایش مسافتها و مسائل تردد شهری و بین شهری و ترافیک و…. از یک سو و نیز افزایش درخواست و نیازهای مشتریان و بیشتر شدن پیچیدگی و تنوع محصولات و خدمات از سوی دیگر , نیاز مبرم به مشاوره آگاهانه و بی طرف در مورد هر محصول مورد تقاضا و موجود در بازار کاملا احساس می گردد.

یقینا انتخاب در میان این همه محصول متنوع که برخی با زندگی ما ارتباط کاملا مستقیم دارد امری بس دشوار خواهد بود و انتخاب ناصحیح منجرب به ضرر و زیان مادی و غیر مادی جبران ناپذیری خواهد گردید.  پس به جرات می توان گفت یکی از نیاز های امروزه بشریت برای ادامه حیات مشاوره در بسیاری از امور است.

سازمان تخصصی کندوی آرامش ایرانیان در نظر دارد تا با توجه به نیاز جامعه و کشور و با پشتیبانی و نظارت خود اقدام به آموزش مجموعه ای از افراد تحت عنوان مشاوران و کارشناسان حرفه ای فروش با گذراندن دوره های تخصصی نماید. که وظیفه این افراد ارائه مشاوره بی طرفانه و صادقانه بوده و همیشه تصمیم اصلی خرید به عهده مصرف کننده خواهد بود.

یکی از پر اهمیت ترین مباحث امروزی علی الخصوص در جوامع در حال پیشرفتی چون کشور عزیزمان که با حرکت رو به جلو با مسائل و مشکلات جدیدتری روبرو می شود پوشش های بیمه ای است. داشتن پوشش های بیمه ای همچون چتر امنی, آرامش خاطر لازم جهت رشد و شکوفایی جوامع بشری را فراهم می اورد. جالب است بدانیم در برخی کشور های پیشرفته دنیا بخش عظیمی از درآمد ناخالص ملی از صندوق های بیمه زندگی بدست می آید و افزایش درامد ناخالص ملی به معنی افزایش درآمد جامعه است. در حال حاضر در کشور عزیزمان ایران متاسفانه فقط تا سطح ۱۰% از این پوشش های ارزشمند استفاده می شود و می توان گفت ۹۰% مردم عزیز و صنعت کشورمان  از پشتوانه لازم و کافی در مواقع لازم بهره مند نیستند. با توجه به اهمیت این موضوع کندوی آرامش ایرانیان در اولین گام با هدف بوجود اوردن پشتوانه وافزایش سرانه بیمه کشور و بالا بردن فرهنگ بیمه ای در نظر دارد اقدام به اموزش و پشتیبانی کارشناسان حرفه ای در زمینه مشاوره تخصصی بیمه نماید.

وجه تسمیه کندوی آرامش ایرانیان از حرکت و تعاون و همکاری بین زنبور های یک کندوی عسل گرفته شده است و آرمان اصلی این سازمان استفاده از نیروی کارآمد , رشد و توسعه روز افزون با استفاده از روحیه تعاون و همکاری فی مابین مردم عزیز و اعضای این مجموعه جهت گام برداشتن در راستای بهبود کیفیت زندگی ایرانی است.

برخی از اهداف آتی  و چشم اندازهای سازمان:

  • تاسیس تعاونی های کوچک و محلی و کاملا کارا
  • تاسیس صندوق های قرض الحسنه کوچک برای گردش نقدینگی بدون ایجاد تورم
  • تعاونی و لیزینگ مسکن و اتوموبیل
  • اموزش کارشناسان حرفه ای فروش برای محصولات مشتریان این مجموعه
  • تاسیس بنگاه های اطمینان برای سهولت در انجام معاملات روزانه (با گرفتن تعهدات لازم از طرفین به صورت کاملا قانونی, صحت و سلامت معامله توسط سازمان تضمین می گردد)
  • تشکیل صندوق بیمه دندانپزشکی و ارائه کارتهای تخفیف
  • فروش انلاین و همکاری با شرکتهای فروش آنلاین